چگونه شغلی پاره وقت با درآمدی رویایی داشته باشیم ؟

اگر یک کاربر معمولی هستید که دنبال شغلی پاره وقت با درآمدی رویایی میگردید و کار با کامپیوتر را تاحد قابل قبولی بلد هستید و به یک کامپیوتر یا لپ تاپ نسبتا خوب هم دسترسی دارید، پیشنهاد میکنیم حتما این مقاله را تا انتها و با دقت مطالعه کنید چون ممکن است زندگی شما را دگرگون کند !

برنامه نویسی، شغلی با درآمد نجومی !

شاید تابحال در مورد شغل برنامه نویسی و درآمدهای نجومی آن شنیده باشید! اگر نشنیده اید با یک جستوجوی ساده در گوگل می توانید آمار خوبی بدست بیارید.

برنامه نویس یا توسعه دهنده اندروید بودن در دنیای امروز که داریم در آن با سرعت نور به سمت تکنولوژی و دنیای کامپیوترها و رباتیک حرکت میکنیم یک امتیاز بسیار مثبت و عالی است که هیچ شخص عاقلی آن را انکار نمیکند.

High Income Job

هر گردی گردو نیست !

بهتره بدانید هر شخصی که یک یا چند برنامه و بازی را در مارکت های مطرح داخلی و خارجی مثل کافه بازار، مایکت، ایران اپس و گوگل پلی منتشر میکند و از طریق آن به درآمدی بسیار عالی میرسد ممکن است یک برنامه‌نویس یا توسعه دهنده واقعی نباشد و حتی درحد آماتور هم شاید توانایی کدنویسی نداشته باشد! در واقع ممکن است حتی مفاهیم اولیه کدنویسی را هم نداند.

اما خیلی راحت با در اختیار داشتن سورس کد آماده یک برنامه یا بازی اندرویدی (سورس کد چیست ؟) و وارد یا همان Import کردن آن در محیط برنامه نویسی مخصوص اندروید که اندروید استودیو (Android Studio) نام دارد و توسط شرکت گوگل ارائه شده، شروع به دستکاری و تغییرات در سورس کد برنامه میکند.

تصاویر مدنظر خودش را جایگزین تصاویر اولیه میکند به طور مثال تصویر آیکن برنامه را تغییر میدهد، بعد نام برنامه را تغییر میدهد و نام دلخواه خودش را جایگزین نام اولیه میکند، و بعد هم سراغ پکیج نیم برنامه رفته و آن را هم تغییر میدهد و از سورس ویرایش شده یک خروجی apk قابل نصب و انتشار میگیرد. و در آخر هم با انتشار همان خروجی در فروشگاه های داخلی و خارجی کسب درآمدی راحت را تجربه میکند.

در نتیجه، شما هم می توانید به راحتی و بدون نوشتن حتی ۱ خط کدنویسی اولین برنامه یا بازی را برای سیستم عامل اندروید به نام خودتان منتشر کنید و با کسب درآمدی رویایی عضوی از این بازار به روز و بسیار پُردرآمد باشید که روز به روز در حال رشد و نمو می باشد.

شغل عالی با درآمدی رویایی

احساس کنید شغلی دارید کاملا آزاد که ساعت کار آن دست خودتان است، هر زمان بخواهید کار میکنید هر زمان نخواهید کار نمیکنید! هر زمان بخواهید بدون هیچ نگرانی به مسافرت میرید! در واقع خودتان رئیس خودتان هستید و هیچ کسی بالاسر شما نیست. احساس کنید با کار کردن طبق همین شرایط و ساعت کاری بازم چیزی از حقوق و درآمد شما کم نخواهد شد بلکه روز به روز به آن اضافه هم می شود! اینها فقط درحد احساس کردن و تخیل نیست، اگر بخواهید کمتر از یک قدم تا تبدیل شدن به واقعیت فاصله دارد، فقط کافیه بخواهید …

شروع کسب درآمد با انتشار اولین برنامه یا بازی

برای انتشار اولین برنامه یا بازی خودتان و کسب درآمد آماده اید ؟! قبل از شروع کار باید روی کامپیوتر یا لپ تاپ خودتان برنامه اندروید استودیو که محیط کدنویسی اندروید هست را نصب و راه اندازی کنید، چگونگی نصب و راه اندازی کامل اندروید استودیو کمی پیچیده هست اما سخت نیست! با جستجو در گوگل آموزش های خیلی زیادی در این مورد پیدا میکنید.

بعد از این که اندروید استودیو را نصب و به صورت کامل راه اندازی کردید و همه چیز آماده بود ، حالا به یک سورس کد آماده احتیاج دارید! سورس برنامه های حرفه ای و با کیفیت اندروید معمولا رایگان نیستند، ما در فروشگاه سرزمین اندروید سورس های کاملا تست شده و با کیفیتی داریم که می توانید لیست کامل آن ها را اینجــا ببینید.

می توانید از میان سورس ها یکی را انتخاب و خریداری کنید، سپس آن را در اندروید استودیو Import کرده و بعد از تغییرات از آن خروجی بگیرید و در هر جایی که میخواهید منتشر کنید.

چند نمونه از سورس های ویژه و پیشنهادی ما


 

Photographed & Sticker Creator Android Source

سورس اندروید برنامه عکس نوشته و استیکر ساز پیکو


جزئیات بیشتر

Documents Bag App Source Code

سورس اندروید برنامه کیف مدارک و یادآور چک


جزئیات بیشتر

 

Passwordyar Pishrafteh

سورس اندروید برنامه پسوردیار پیشرفته


جزئیات بیشتر

Pharmacy Android Source Code

سورس اندروید برنامه داروخانه همراه


جزئیات بیشتر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان