قوانین و مقررات

توجه شما را به مجموعه قوانین خرید از وب سایت سرزمین اندروید جلب می نماییم و پیشنهاد می کنیم قبل از خرید قوانین را با دقت مطالعه نمایید:

 1. سوالات پیش از خرید را حتما در بخش دیدگاه های محصولی که قصد خرید آن را دارید مطرح کنید.
 2. درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم پشتیبانی سرزمین اندروید با ارسال یک تیکت به ثبت برسد.
 3. بررسی دیدگاه های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه های کاربران و زمان ارسال پاسخ ها می تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد. سرزمین اندروید در قبال عدم پشتیبانی فروشندگان هیچ مسئولیتی ندارد.
  • تبصره ۳-۱: ذکر این نکته ضروریست که فروشندگان نیز ملزم به پشتیبانی ۲۴ ساعته یا شخصی سازی محصول برای خریداران نیستند و صرفا پشتیبانی شامل مواردی است که محصول به فروش رفته دارای مشکل باشد.
 4. پشتیبانی محصولات خریداری شده صرفا توسط فروشندگان انجام خواهد شد و سرزمین اندروید هیچگونه مسولیتی در قبال ارائه پشتیبانی برای محصول ندارد.
 5. پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین محصول، توضیحات محصول و غیره دقت فرمایید.
 6. بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه امکانپذیر نیست. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی با دقت تصمیم بگیرید.
 7. محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشند پس از تایید کارشناسان سرزمین اندروید و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، از سایت حذف خواهند شد.
  • تبصره ۷-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خرید
 8. هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در بخش دیدگاه ها و تیکت های پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.
 9. فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است و یا حتی مشخص شود کاربر با خرید یک نسخه، چندین نسخه از آن محصول خروجی گرفته است، سرزمین اندروید این حق را دارد تا به نمایندگی از فروشنده محصول و در راستای حمایت از حقوق دیگر فروشندگان، دسترسی شما به نسخه های آتی محصول خریداری شده را متوقف و در صورت تکرار این عمل، حساب کاربری شما را مسدود کند و یا حتی در برابر تخلفاتی با درجات بالاتر از طریق شکایت در مراجع قضایی اقدام نماید.
 10. سرزمین اندروید هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خریداران از شرایط خدمات نخواهد شد و تحریم یا عدم امکان تبادل ارز از موارد فورس ماژور برای فروشندگان و سرزمین اندروید خواهد بود.
 11. با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سرزمین اندروید، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سرزمین اندروید را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار نمی باشد.
 12. سرزمین اندروید در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 13. خدمات سرزمین اندروید به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سرزمین اندروید که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و سرزمین اندروید هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.
 14. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و سرزمین اندروید هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
 15. تغییرات قوانین: مجموعه قوانین خرید از فروشگاه سرزمین اندروید تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سرزمین اندروید و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سرزمین اندروید نیز حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند و نسخه قوانین بروز شده را در همین صفحه در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا سرزمین اندروید مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت سرزمین اندروید کنترل نماید.
توسط
تومان